BLOG DEMO TALEBİ

Entegre Çözümler

Doğan e-Dönüşüm

Firma: Doğan e-Dönüşüm Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: Doğan e-Dönüşüm, 2016 yılında kurulan ve e-dönüşüm alanında hizmet veren bir firmadır. Yaygın servis ağı ve alt yapısıyla e-dönüşüm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmayı başaran Doğan e-Dönüşüm, müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ve sektörün kalbinin attığı yer olmaya devam etmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Entegre Çözümün Adı: e-Fatura, e-Arşiv

Entegre Çözüm Hakkında: Doğan e-Dönüşüm, Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım üreticisi olan Nebim Yazılım'ın Nebim V3 ERP programıyla, tüm e-dönüşüm süreçlerini; baştan uca ve tam entegre olarak, Gelir İdaresi'nin belirlediği yöntemle, ilgili mevzuatlara uygun, en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak hızlı, konforlu ve güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Nebim V3'ün e-Fatura ve e-Arşiv uygulamaları Doğan e-Dönüşüm'ün e-Fatura ve e-Arşiv servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.doganedonusum.com

Foriba (FIT)

Firma: FIT Bilgi İşlem Sistemleri Serv. San. Ve Tic. A.Ş.

Firma Hakkında: Çalışmalarına 1999 yılında başlayan FIT Solutions ve 2012 yılında kurulan ISIS Bilişim, e-Dönüşüm alanında güçlerini Foriba çatısı altında birleştirmiştir. Foriba; yeni nesil finansal teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibiyle, dijital dünyanın en yenilikçi yazılım firması olarak yoluna devam etmektedir. Büyük, orta ve küçük işletmeler için, uçtan uca e-Dönüşüm çözümleri sunan Foriba, binlerce kobi ile birlikte çalışmaktadır. Ayda yaklaşık 80 milyar TL değerinde fatura işleyen Foriba, Türkiye'nin eb büyük 2000 şirketinin %80'ine hizmet vermektedir.

Entegre Çözüm’ün Adı: Foriba e-Fatura, Foriba e-Arşiv

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim içerisinden kesilen faturalar, Foriba e-Fatura ve e-Arşiv fatura entegrasyonu sayesinde, web servis aracılığıyla karşı alıcısına iletir ve kişiler tüm süreci Nebim üzerinden takip edebilirler. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları Foriba'nın e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.foriba.com

SabancıDx (Edoksis)

Firma: Sabancı Dijital Teknoloji Hizmetleri A.Ş

Firma Hakkında: 40 yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimine sahip BimSA, portföyüne kattığı İleri Veri Analitiği, Robotik İşgücü, Siber Güvenlik ile birlikte yepyeni vizyonu, gelişen hizmet ve çözümleri ve Sabancı Holding’ten aldığı güç ile 11 Aralık 2018 itibariyle yoluna SabancıDx ismi ile devam ediyor. Dijital Çarpan’ı Dx’le sembolize eden SabancıDx’in misyonu, şirketlerin dijital çarpanı olmak ve dijital enerjiyi açığa çıkartmak. SabancıDx, dijitalleşen dünyada yeni değerler ve teknolojiler yaratarak önemli stratejik iş birliklerine imza atmayı hedefliyor.

Entegre Çözüm’ün Adı: Edoksis e-Fatura, Edoksis e-Arşiv, Edoksis e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: Edoksis, kurumların e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye gibi elektronik belge akışlarını yönetebildikleri uygulama ve hizmetleri SabancıDx güvencesi ile geliştirir ve sunar. E-Mutabakat ve e-Analiz gibi hizmetleri ise kurumların verimliliğini artırır. Edoksis’in fark yaratan üstünlüğü operasyon, uygulama ve işletme süreçlerinin tümünü tek bir platformdan güvenli, hızlı ve kesintisiz yönetmesidir. E-Devlet uygulamalarını Nebim çözümleri ile entegre olarak sunan Edoksis, gelişmiş proje tecrübesi ile dijitalleşme sürecinizde stratejik ortağınızdır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları Edoksis e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.edoksis.net

QNB eFinans

Firma: eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu'nun bir iştiraki olan QNB eFinans 2013 yılında kurulmuştur. QNB eFinans müşterilerine, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, İhracat ve Tax-Free e-Fatura uygulamaları başta olmak üzere tüm e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler ve buna bağlı katma değerli hizmetler sunmaktadır. EESPA’nın (European e-Invoicing Service Providers Association) ilk Türk üyesi olan QNB eFinans, Basware, Tesisquare ve Pagero gibi Avrupa büyükleri ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ile Türkiye’de dış ticaret alanında entegrasyon sağlayan ilk e-Fatura hizmet sağlayıcısıdır.

Entegre Çözümün Adı: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye uygulamalarında QNB eFinans web servis entegrasyonları tamamlanmış durumdadır. Entegre çözüm tüm uygulamalarda; GİB ile entegreli, hızlı ve geliştirilebilir esnekliğe sahiptir. Web servisin güvenliği QNB eFinans’ın sahip olduğu ISO sertifikaları [ISO 22301, ISO 27001 ve TS ISO IEC 27001, TS ISO IEC 20000 ve ISO 20000] ile garanti altına alınmıştır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları QNB e-Finans'ın e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.qnbefinans.com

Profilo

Firma: E Data Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma Hakkında: AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri, “yazarkasa” olarak adlandırılan ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştirmektedir. Şimdiye kadar 15 farklı ülkede, 150’den fazla onaylı cihaza sahip olan Profilo Ödeme Sistemleri, ilgili yasalara uygun ödeme kaydedici cihazlar tasarlamakta ve üretmektedir.

Türkiye'de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, Profilo Ödeme Sistemleri'nin bünyesinde yer alan güçlü markaları tercih etmektedir. Profilo Ödeme Sistemleri tarafından geliştirilen ve satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri R2 Servis aracılığı ile yapılmaktadır.

Entegre Cihazlar: Profilo Farex FR-8300, Profilo S900, Profilo VX 680, Profilo YK-PS 300

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulaması Profilo'nun yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazları ile GMP3 protokolüne uygun şekilde entegre olarak çalışmaktadır.

www.profiloodemesistemleri.com

Hugin

Firma: HUGIN A.Ş.

Firma Hakkında: İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimi yapmaktadır.

Firmamız dünya pazarları için üretilmesi planlanan yeni modellerinin AR-GE çalışmalarını yürütürken, sektörün talep ve istekleri doğrultusunda, yeni teknolojileri de ürünlerine adapte ederek sürekli gelişmektedir.

Kapsamlı AR-GE yatırımlarımız sayesinde sektörümüzde yenilikler getirmek ve müşterilerimize avantajlı ürünler sunmak bize heyecan vermektedir

Entegre Cihazlar: Hugin FP 300, Hugin FT202, Hugin VX675

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulaması Hugin'in yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazları ile GMP3 protokolüne uygun şekilde kablolu ve ayrıca kablosuz olarak entegre şekilde çalışmaktadır. Ayrıca Hugin VX675 EFT-POS özellikli Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazı, Nebim V3 Guided Sales uygulamasından kredi kartı ile ödeme alımında da entegre bir şekilde çalışmaktadır.

www.hugin.com.tr

ComoSense

Firma: Bonobo Teknoloji Çözümleri A.Ş.

Firma Hakkında: Bonobo 2014’te çeşitli teknoloji çözümlerini Türkiye’ye getirme amacıyla kurulmuştur. Amacı yeni teknolojileri Türkiye ile buluşturmak ve bu alanda destek hizmetleri sağlamaktır.

Bonobo, çok şubeli şirketlere, müşterilerini yönetmek, müşteri sadakatini ve satışlarını artırmak için ihtiyaçları olan herşeyi sunan Como’nun Türkiye’deki tek yetkili satıcısıdır.

Entegre Çözümün Adı: ComoSense

Entegre Çözüm Hakkında: ComoSense sayesinde işletmeler müşterilerini tanır, satın alma tecrübelerini kişiselleştirir ve daha çok harcamalarını sağlar. ComoSense, Mobil app, fırsat kulübü, CRM ve raporlama araçlarıyla markaya özel bir sadakat yönetim sistemi sunar. Segmente özel kampanyalar, damgalı kart, parapuan, ödül, indirim gibi araçlarla müşteriyi alışverişe teşvik eder. Markaya özel app sayesinde müşteri tüm bu avantajları cebinde taşır. SMS, e-posta, bildirim, pop-up mesaj ve anketlerle çok kanallı bir iletişim sağlanır. Kampanya raporlarına da dakikalar içinde ulaşılır.

www.bonobo.com.tr

Hopi

Firma: Boyner BNR Teknolojileri A.Ş.

Firma Hakkında: Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları iletir ve kullandıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyabilecekleri rehberliği sunar.

Giyimden teknolojiye, seyahatten gidaya birçok farklı sektörden markalarla iş birliği yaparak kullanıcılarına ve iş ortaklarına Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkesiyle hizmet verir.

Entegre Çözümün Adı: Hopi

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://hopi.com.tr/

Paro

Firma: Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: Farklı kanallardan toplanan müşteri verilerini birleştirip en doğru şekilde yorumluyor, markaların pazarlama hedeflerine yönelik aksiyon alması ve müşteri sadakatini artırması için kullanıyoruz. Tüm müşteri temas noktalarınıza entegre olabilen teknolojik çözümlerinizin sağladığı kampanya ve ieltişim platformu ile verinizi, verim yaratan müşteri deneyimine dönüştürüyoruz.

Entegre Çözümün Adı: Paro

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://www.paro.com.tr/

Zubizu

Firma: Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş.

Firma Hakkında: Doğuş Müşteri Sistemleri, Ekim 2014'te kusursuz müşteri deneyimini yaratma ve bu konudaki iyileşmeyi sürekli kılma vizyonuyla faaliyetlerine başlamıştır. Bu doğrultuda, müşteri odaklı bir kültür için şart olan analitik pazarlama ve müşteri deneyimi platformlarını oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir.

DMS, hayat stili odakli müşteri profiline dayalı yenilikçi bir yaklaşım geliştirerek, kusursuz hizmet kalitesi sunan ve bu sayede müşteri bağlılığını arttıran, kişiselleştirilmiş çözümler yaratmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin duygularına hitap ederek harekete geçirme, beklentilerini bilip memnuniyetlerini arttırma ve bu sayede onlara en üst düzeyde hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

Entegre Çözümün Adı: Zubizu

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://www.zubizu.com/

Ajans İletişim

Firma: Ajans İletişim ve Kominikasyon Hizmetleri Ticaret LTD. ŞTİ.

Firma Hakkında: Ajans İletişim, Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektöründeki 2006 yılından beri edindiği deneyim ve tecrübelerini kullanarak, en iyi hizmetleri üretecek, hedef ve stratejilerini gerçekleştirebilmek adına daima çalışacaktır.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte büyümenin, değişimin ve gelişimin şart olduğunun farkında olup, lider olabilmeyi ve daha önemlisi lider kalabilmeyi amaç edinmiştir.

Entegre Çözümlerin Adı: SMS

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3'ten Ajans İletişim entegrasyonu sayesinde toplu SMS'ler ve OTP SMS'ler gönderilebilmektedir.

www.ajansiletisim.com.tr

Turatel

Firma: Turatel Mobil Medya İlet. Ve Bil. Sist. San. Tic. Ltd. Şti.

Firma Hakkında: 2008 yılından bu yana Turkcell Toplu Mesajlaşma Gold Partner çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. 2010 yılından sonra gelişmekte olan mobil pazarlama ve sosyal medya reklam alanlarını müşterilerine ulaştırmak adına çalışmalarına yoğunluk varmiş ve bu amaca uygun çalışan profili ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Entegre Çözümün Adı: Toplu SMS, Hızlı SMS

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3'ten Turatel entegrasyonu sayesinde toplu SMS'ler ve OTP SMS'ler gönderilebilmektedir. Ayrıca izinli pazarlama ve KVKK uyumu için Nebim V3 ve Turatel servisleri entegre bir şekilde çalışmaktadır.

www.turatel.com.tr

Ketencek

Firma: Ketencek Bilgi Teknolojileri

Firma Hakkında: Ketencek I.T ve Yazılım Teknolojileri alanında uzmanlaşmış web ve mobil uygulamalar geliştirme şirketidir. Ketencek; başta toptan ve perakende sektörü olmak üzere farklı sektörlerdeki birçok şirkete web uygulamaları ve mobil uygulamaları güvenilir hizmetler sunar.

Entegre Çözümlerin Adı: Web ve Mobil (İOS&Android) B2B Uygulaması, Müşteri Memnuniyeti Anketi, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(KVKK) BULK, KASA

Entegre Çözüm Hakkında: Ketencek, Nebim ile yaptığı ortak çalışmalarla Nebim V3 kullanıcılarına Nebim V3 B2B Web ve Mobile Uygulaması, Nebim V3 Entegre Müşteri Memnuniyeti Anketi, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) BULK, KASA gibi özel uygulamalar sunmaktadır.

www.ketencek.com

Livasoft

Firma: LivaSoft Yazılım A.Ş.

Firma Hakkında: LivaSoft 20 yıla aşkın sektör tecrübesi ve başarılı yönetilen yüzlerce proje gücü ile 2016 da kurulan bir e-ticaret alt yapı sağlayıcıdır. E-ticaret’ in, fiziki alışveriş alışkanlıklara göre tüketici beklentisine özellikle; alışveriş deneyiminde ortam bağımsız mobil erişim, hız ve detaylara dilediğince ve satıcı / zaman baskısı olmaksızın hizmet eden yönü tartışmasız en önemli farkıdır. Sadece Nebim V3 Erp / Integratör servis ile sağladığı güçlü entegrasyon yapısı ile öne çıkmaktadır. Ödeme sistemleri; ( Payu, Paynet, İyzico, Ipara, BankaPos) Kargo; ( Ups, Mng, Yurtiçi , Aras, PttKargo ) ortak bir platformda hizmet etmektedir.

Entegre Çözümün Adı: LivaO2C

Entegre Çözüm Hakkında: LivaO2C; Nebim V3 ERP ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Ürün, fiyat, envanter, fotoğraf ve kampanya fonksiyonları da dahil olmak üzere tüketiciye Web de fiziki mağaza konforu ve deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Tüm satış kanallarında olduğu gibi dijital kanallarda da tek bir müşteri deneyimi yaratmak, Click & Collect ile teslimat tercihlerine saygı duymak, Omnichannel pazarlama ile tüm kampanyalarınızı tek kanaldan efektif yönetmek temel hedefidir.

www.livasoft.com.tr

BulutTahsilat

Firma Ticari Unvanı: Kayaport Teknoloji Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

Firma Hakkında: Kayaport Teknoloji Hizmetleri, 2010 yılında inovasyona dayalı Web ve Bulut Çözümleri geliştirmek amacıyla kurulmuştur. İstanbul Teknokent içinde AR-GE faaliyetlerine devam etmektedir. TÜBİTAK destekli yazılım projeleri geliştirmektedir. Avrupa Birliği Ödeme Hizmetleri Kanununun (Payment Services Directive - PSD) Türkiye' deki ilk uygulayıcısı şirkettir. Hedefi; hizmet verdiği alanlarda ileri düzey yazılım uygulamaları geliştirmek ve bu uygulamalarını kullanan firmaların iş gücü ve zamandan kazanç elde etmelerini sağlayacak otomasyonları kusursuz bir şekilde sunmaktır. Rutin olarak yapılan finansal işleri otomatikleştirmek, insan merkezli hataları tamamen ortadan kaldıracak çözümleri sunmak asıl amacıdır.

Entegre Çözümün Adı: BulutTahsilat Online Banka Entegrasyonu, POS Detay Rapor Entegrasyonu

Entegre Çözüm Hakkında: BulutTahsilat entegrasyonları sayesinde banka hesap hareketleri, banka sistemleriyle entegre bir şekilde Nebim V3'ten izlenebilmektedir.

www.buluttahsilat.com

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email